Ula Stosio Supersonic Trio

Ula Stosio Supersonic Trio

Ula Stosio – gitary, bouzouki, kalimba, misy, piano, synth
Marcin Pokorski – skrzypce, bas, głos
Tomasz Majewski – perkusjonalia, handsonic, wavedrum

Urszula Stosio

Była gitarzystką m.in. Renaty Przemyk, Magdy Piskorczyk, Karpat Magicznych, Acoustic Etno Orchestry, Orient Express, Ham Dam. Grała na wielu koncertach i festiwalach w kraju i zagranicą. Wraz z Acoustic Ethno Orchestra tworzyła muzykę do filmu Rozkosze gościnności w ramach 20. Festiwalu Filmu Niemego. Grała na sazie w orkiestrze pod batutą Alexandra Desplata na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Tworzy muzykę orientalną z domieszką elektroniki i groovu. Jest multiinstrumentalistką, gra m.in na: gitarach, guitalele, ebow, ukulele, sazie, bouzouki. Nagrała dwie solowe płyty: Guitar Revolta i Komety.

Marcin Pokorski

Krakowski grajek i śpiewak. W wolnych chwilach psycholog (albo na odwrót). Współpracował lub współpracuje z kilkoma osobami lub składami krakowskiej sceny. Uczestniczył w festiwalach – niekiedy z sukcesami. Nie lubi ograniczać się co do stylu i instrumentu. Introwertyk. Sam Herbie Hancock powiedział o nim „nie kojarzę gościa”.

Tomasz Majewski

Instrumentalista perkusyjny, wokalista, kompozytor i aranżer. Współpracuje z muzykami i wokalistami z Polski, Wielkiej Brytanii i USA (m.in. takimi gwiazdami jak Elton John). Koncertował z takimi wykonawcami, jak Katarzyna Cerekwicka, Halina Frąckowiak, Mateusz Ziółko, Łukasz Zagrobelny, Marek Piekarczyk. Doskonale realizuje się w klubowych live actach, eventach, wyzwalając ogromną dawkę muzycznej energii. Instrumenty perkusyjne stosuje w różnych stylach muzycznych, począwszy od jazzu etno-jazzu, popu, rocka, muzyki klasycznej i elektronicznej, na produkcjach klubowych skończywszy.

Strony:

 

designed by teslathemes & MODIFIED BY JS