Deep Impact Kraków
Deep Impact

Deep Impact Kraków

Kolektyw DJ’sko-promotorski działający prężnie na krakowskiej scenie klubowej od 2012 r. W skład DI wchodzą: Eta Hox, Robek, Flea i Optik. Choć różnią się stylem grania i selekcją, łączy ich poszukiwanie dubowego i przestrzennego brzmienia w muzyce elektronicznej. Takich też DJ’ów i promotorów zapraszają na swoje dwa regularne cykle: Deep Impact, w ramach którego proponują publiczności przedstawicieli polskiej sceny, oraz Deep Impact Presents, oparty o ideę prezentowania niszowych producentów zza granicy. Uzupełnieniem działań promotorskich jest cykl podcastów nagrywanych przez artystów występujących podczas wspomnianych imprez.

Podczas 19. Festiwalu Filmu Niemego na scenie zaprezentuje się 3 członków Deep Impact Kraków: Eta Hox, Robek oraz Flea.

Strony:

Eta Hox

DJ’ka, promotorka, dziennikarka muzyczna. Niegdyś związana z krakowską radiofonią, dzisiaj działająca w OFF Radiu Kraków, gdzie prowadzi m.in. audycję B-sides poświęconą muzyce dub-techno i wspólnie z Anią Prokop otula słuchaczy przyjemną, niezbyt wesołą muzyką w audycji KOCYK. W setach skupia się na hipnotycznej narracji i poszukiwaniu świeżych, odkrywczych brzmień muzyki techno. Podczas 18. Festiwalu Filmu Niemego wystąpiła w klubie Betel prezentując oryginalny podkład muzyczny do zestawu filmów pt. Filmowe obrazy starego Krakowa.

Strony:

Flea

Od samego początku swojej aktywności DJ’skiej zafascynowany brzmieniem czarnych płyt. Choć przechodził przez różne etapy fascynacji muzyką elektroniczną, to historia zatoczyła koło i dzisiaj Flea ponownie prezentuje publiczności gatunki bliższe nurtowi dub-techno.

Strony:

Robek

Ojciec założyciel Deep Impact Kraków, reprezentant winylowego stylu, wytrwale poszukujący głębokiego brzmienia w muzyce spod szyldu 4×4. Z radością zapuszcza się również w pogodne rejony muzyki lo-fi house oraz sięga po fuzje muzyki elektronicznej z muzyką etniczną.

Strony:

designed by teslathemes & MODIFIED BY JS