Joga śmiechu – warsztaty

Joga śmiechu – warsztaty

Warsztaty Śmiechu to zestaw prostych ćwiczeń, z których każde kończy się śmiechem – czasem delikatnym, częściej gromkim, ale zawsze płynącym głęboko z przepony. Udział w zajęciach nie wymaga od uczestnika żadnego przygotowania. Potrzebna jest jedynie odrobina zaufania, odwagi i mnóstwo ciekawości. 

Warsztaty Śmiechu są głośne, dynamiczne, wymagają od uczestników przyjmowania niecodziennych pozycji i wykonywania zabawnych min. To przede wszystkim dobra zabawa: śmiech powoduje zwiększenie poziomu endorfin i odpręża. To również rodzaj wysiłku fizycznego, pozwala spalić kalorie i rozgrzać się przed innymi obowiązkami. Śmiech także integruje i wzmaga kreatywność. 

Warsztaty poprowadzi Jacek Golański – doświadczony trener śmiechu (prowadzi zajęcia od 2007 roku). Miał okazję śmiać się w Polsce, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W korporacjach, przedszkolach, szkołach, areszcie śledczym, uniwersytetach, na spotkaniach dla seniorów, festiwalach i prywatnych imprezach. Podróżuje po Polsce, nieustannie się rozwija i stara się być dobrym człowiekiem.

Więcej informacji na temat Warsztatów Śmiechu: warsztatysmiechu.pl

Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji osobistej, telefonicznej lub mailowej w Kasach Kina Pod Baranami (tel. 12 423 07 68, kasa@kinopodbaranami.pl)

Ilość miejsc ograniczona. 

designed by teslathemes & MODIFIED BY JS