Program

Program główny:

Dzień 1
Piątek, 04 XII 2020
Premiera: 4 XII 2020 G. 19:00
Dostępny do: 4 XII 2020 G. 23:59

Bestia

The Polish Dancer
Reżyseria: Aleksander Hertz, PL 1916
Czas trwania: 67′
 
Premiera: 4 XII 2020 G. 21:00
Dostępny do: 10 XII 2020

Portier z hotelu Atlantic

Der Letzte Mann
Reżyseria: Friedrich Wilhelm Murnau, DE 1924
Czas trwania: 90′
Zarejestrowany koncert: Sarapata
Dzień 2
Sobota, 05 XII 2020
Premiera: 5 XII 2020 G. 18:00
Dostępny do: 11 XII 2020

Człowiek otwartych przestrzeni

L’ Homme Du Large
Reżyseria: Marcel L’Herbier, FR 1920
Czas trwania: 86′
Zarejestrowany koncert: Wassim Kwartet
 
Premiera: 5 XII 2020 G. 20:15
Dostępny do: 11 XII 2020

Kwiat zła

Fior Di Male
Reżyseria: Carmine Gallone, IT 1915
Czas trwania: 65′
Zarejestrowany koncert: Sza/Za
 
Dzień 3
Niedziela, 06 XII 2020
Premiera: 6 XII 2020 G. 18:00
Dostępny do: 12 XII 2020

Poza skałami

Beyond The Rocks
Reżyseria: Sam Wood USA 1922
Czas trwania: 85′
Zarejestrowany koncert: Trifonidis Kwartet
 
Premiera: 6 XII 2020 G. 20:15
Dostępny do: 6 XII 2020 G. 23:59

Sen o starym Krakowie – Filmowe obrazy Krakowa początku XX w. [1913-1929]

A Dream About Old Krakow – Film Images Of Old Krakow
Reżyseria: Varia, PL 1913-29
Czas trwania: 61′
Zarejestrowany koncert: Pruski
 

Pozostałe filmy – dostępne od 4 do 10 grudnia

Atlantis

Atlantis
Reżyseria: August Blom, DK 1913
Czas trwania: 114′
 

Bądź sobą, czyli nieopowiedziana historia Alice Guy-Blaché

Be Natural: The Untold Story Of Alice Guy-Blaché
Reżyseria: Pamela B. Green, USA 2018
Czas trwania: 103′
 

Dawson City: Czas zatrzymany

Dawson City. Frozen Time
Reżyseria: Bill Morrison, USA/FR 2016
Czas trwania: 120′
 

Kobieta, za którą się tęskni

Die Frau Nach Der Man Sich Sehn
Reżyseria: Kurt Bernhardt, DE 1929
Czas trwania: 78′
 

Shiraz

Shiraz: A Romance Of India
Reżyseria: Franz Osten, IND/GB/DE 1928
Czas trwania: 116′
 

The Great White Silence

Reżyseria: Herbert G. Ponting, GB 1924
Czas trwania: 108′
 
designed by teslathemes & MODIFIED BY JS